sobota, 29 marca 2014

Tydzień 6 dzień 42/105 sesja 5 + Workout

Dziś od 12:30 do 18:30 spędziłem czas na naszym nowym Placu. Było oficjalne otwarcie, przygotowane przez Dzielnicę Bemowo i moją ulubioną grupę Ghetto Workout Poland.

Pierwsza godzina była pokazem możliwości jakie daje Plac. Chłopaki z GWP dali czadu. Później był godzinny trening dla początkujących w którym nawet wziąłem udział ;). Potem trening dla zaawansowanych i na deser pokaz Strret Workout przygotowany przez Vadima Oleynik

Drugim bardo ważnym punktem dnia, było spotkanie z Michałem i jego znajomym. Michał jest jednym z wielu aktywnie uprawiających Freeletics. Jako że obaj jesteśmy z Warszawy, dziś właśnie postanowiliśmy zrobić pierwsze zbiorowe sesje FL ( o ile grupę 3 osób można nazwać zbiorową ;) ) Można z nami ćwiczyć, w kazdą sobotę, wystarczy tylko o tym napisać na grupie FB Freeletics Polska.

Oba treningi należą do udanych ;)

Wklejam wynik z całego tygodnia wraz z dzisiejszym Dione i to co po nim zostało ;)
piątek, 28 marca 2014

Tydzień 6 dzień 41/105 sesja 3 i sesja 4

Dziś rano postanowiłem sprawdzić nowo oddany plac do ćwiczeń. Mimo tego że w planie nie miałem żadnego treningu z PULLUP, to i tak przyjemnie było trenować w tym miejscu.Dietę staram się trzymać regularnie. Po trenigu zjadłem jabłko, marchew i serek cammebert.
Na resztę dnia czeka mnie taki oto zestaw:


PS. Ćwicząc sobie spokojnie, zostałem uwieczniony przez pewnego fotografa.
Jak sie później okazało, był to pracownik redakcji Dzielnicy Bemowo, który fotografował plac na dzień przed oficialnym otwarciem.

Dziękuję za pamiątkę!

Wieczorem postanowiłem poćwiczyć coś jeszcze. Umówiłem się ze znajomym na wspólny trening. Oczywiście opowiedziałem mu o Freeletics, a że w planach następną sesją był Hades, powiedziałem że jak chce, może go ze mną zrobić ;) I tak też się stało. Szliśmy równym tempem ;)
Jak na pierwszy trening kolega zrobił niezły czas:

i sesja 4 za plecami ;)


czwartek, 27 marca 2014

Tydzień 6 dzień 40/105 bieganie

Dziś biegałem razem ze znajomym, 10km w 58m:22sek. troszkę pogadaliśmy a czas i droga zleciała mega szybko. Dzięki! Dobry był dzień...

środa, 26 marca 2014

Tydzień 6 dzień 39/105 sesja 2

Rano miałem mały poślizg czasowy, więc spotkanie z Hadesem odbyło się po godz. 21 na powietrzu, zaraz po zajeciach z angielskiego... Może to i dobrze, bo mam kolejny PB :-DByło ciężko, ale czas lepszy od ostatniego najlepszego o ponad 5 minut!!

Mam cię HADES ;)

wtorek, 25 marca 2014

niedziela, 23 marca 2014

Tydzień 5 dzień 36/105 pływanie + PODSUMOWANIE PIERWSZYCH 5 TYGODNI

No to relaks :) 5 tydzień zamknięty.

Pływanie poszło bardzo sprawnie. Technika i rozłożenie jak 2 tygodnie temu - 2 baseny Kraulem i 2 baseny Żabką. Dystans standardowo 2,5km w 1g:01m

Sporo było na głowie. Niektóre sesje robiłem tuż przed północą, ale cieszę się że nie odpuściłem. Wyniki są jakie są. Najwięcej wysiłku pochłania wytrwałość połączenia 5 dniowej sesji FL z bieganiem 2x w tygodniu na 10km, 1x basenem na 2,5km oraz dodatkowymi zajęciami z angielskiego 4x w tygodniu... nie ujmując czasu dla rodziny. Można? a tak można, jak widać, trzeba tylko chcieć. 

Trener z Freeletics zapodał już prognozę na 6 tydzień

Podsumowując całość

Jest naprawdę dobrze. Czuję się super, wygląd się zmienia ( fotki myślę będą przeze mnie zamieszczone na koniec 15 tygodni )
Obecnie ważę 82KG ( -3,5kg od początku Freeletics ) Obwód w bicepsie bez zmian ( 36cm ) obwód w klatce piersiowej 111cm ( -2cm ) obwód w pasie 95cm ( -5cm )

Można łączyć bieganie, pływanie i Freeletics razem jak widać.

POLECAM!